+48 722 223 223

Narty w Alpach

Majestatyczne Alpy to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. W tym długim na ponad 1200 kilometrów górskim masywie, każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie – bez względu na to czy szuka odpoczynku czy aktywności fizycznej. Majestatyczny krajobraz, świetna infrastruktura narciarska, surowy lecz dobroczynny klimat – wszystkie te elementy sprawiają, że Alpy od dziesięcioleci są celem milionów fanów białego szaleństwa. Wyjazd na narty w Alpach to z kolei kwintesencja zimowej rozrywki.

Narty w Alpach

Piękne widoki i doskonała infrastruktura

Mimo iż leżą na terenie kilku państw, wydaje się, że to właśnie włoska część Alp może pochwalić się najpiękniejszymi widokami. Tamtejsze wysokie, ośnieżone szczyty i błękitne niebo od lat stanowią inspirację, nie tylko dla sportowców, ale również wszelkiej maści artystów. Całości dopełniają długie i świetnie przygotowane trasy narciarskie oraz cała masa komfortowych ośrodków. Wszystko to razem sprawia, że wyjazdy na narty w Alpach cieszą się niesłabnącą popularnością wśród turystów oraz profesjonalnych sportowców, wybierających to miejsce na bazę treningową.

Narty w Alpach

Wspaniała zabawa i profesjonalna organizacja

Skorzystajcie z oferty firmy Naferie.pl i wybierzcie się z nami na narty w Alpach! Gwarantujemy profesjonalną organizację, komfortowy kwaterunek i pełne wyżywienie (2 posiłki dziennie). Zapewniamy aktywny wypoczynek, możliwość nauki i wspaniałą zabawę dla ludzi kochających narty – małych i dużych. Z każdym kolejnym turnusem wzbogacamy plan naszych wyjazdów, dodając kolejne atrakcje i sprawiając, że jeszcze bardziej zapadają w pamięć. Nie zwlekajcie! Niezapomniana przygoda w Alpach czeka!

Ostatnie wpisy

Jak przygotować się do wyjazdu na narty?

Jak przygotować się do wyjazdu na narty?

Wyjazd na narty może być niezapomnianą przygodą i wyjątkowym doświadczeniem. Nie wystarczy tu jednak sprzyjająca pogoda i dobre warunki na stoku, atrakcyjny ośrodek narciarski, odpowiednio przygotowany sprzęt czy doborowe towarzystwo…

Więcej

Jak przygotować narty do sezonu? Jak smarować narty?

Jak przygotować narty do sezonu? Jak smarować narty?

O ile jeszcze niedawno planowaliśmy wakacje, tak lada chwila będziemy już organizować wyjazdy na ferie zimowe. Do tych, jak wiadomo, warto przygotować się odpowiednio wcześniej – przede wszystkim z uwagi na sam sprzęt. Jak przygotować narty do sezonu? Jak smarować narty?

Więcej

5 powodów, dla których warto jeździć na nartach

5 powodów, dla których warto jeździć na nartach

Narciarstwo to sport, który z roku na rok zyskuje na popularności. Polacy coraz bardziej kochają zimowe sporty – coraz częściej decydują się na zimowe wyjazdy, zaopatrując w coraz lepszy, bardziej profesjonalny sprzęt. Nie bez powodu, bowiem narciarstwo to dyscyplina oferująca wiele korzyści. Poznaj 5 powodów, dla których i Ty powinieneś uprawiać je regularnie. Dlaczego warto jeździć na nartach?

Więcej