+48 722 223 223

Szkółka narciarska – Bukowina Tatrzańska

Bukowina Tatrzańska to jedno z piękniejszych, a jednocześnie lepiej przygotowanych do nauki jazdy na nartach miejsc. Główną bazę szkoleń stanowi tu stacja Rusiński Wierch, zlokalizowana na łagodnych górskich zboczach. Z Bukowiny Tatrzańskiej rozciąga się wspaniały widok na Tatry. Tuż obok znajduje się znany ośrodek sportów zimowych – Zakopane.

Na idealne warunki do jazdy mogą liczyć tu wszystkie dzieci, bez względu na wiek oraz poziom zaawansowania. Chętnie przyjeżdżają tu także rodziny z dziećmi. W ośrodku znajdują się dwa wyciągi krzesełkowe, orczykowe oraz najnowocześniejszy na Podhalu wyciąg babylift, przeznaczony właśnie dla najmłodszych narciarzy.

Przedszkole narciarskie w Bukowinie Tatrzańskiej

Organizujemy szkolenia w formie przedszkola narciarskiego dla dzieciaków w wieku od 4 do 6 lat. Zajęcia prowadzimy w grupach 6-osobowych. Wyciąg szkoleniowy dla początkujących oddzielony jest tutaj od głównej trasy, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo dzieci, które stawiają na nartach swoje pierwsze kroki. Stoki są szerokie i doskonale utrzymane – systematycznie naśnieżane, dobrze oświetlone i ratrakowane.

Zapewniamy stałą opiekę animatorki. W przypadku chwilowej niedyspozycji dziecka, zapewni mu ona opiekę i zabawę. Dzięki temu, niezależnie od kondycji młodego narciarza, rodzice będą mogli cieszyć się jazdą bądź wypoczynkiem - w tym samym czasie ich pociecha będzie w dobrych rękach.

Szkółka narciarska w Bukowinie Tarzańskiej

Szkoła narciarska w Bukowinie Tatrzańskiej

Nieco starszym dzieciom, w wieku od 6 do 12 lat, oferujemy zajęcia szkółki narciarskiej. Wszystkie grupowe szkolenia zwieńczone są zawodami, podczas których młodzi uczestnicy otrzymują zasłużone dyplomy i medale.

Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, w tym tzw. białych szkół, które potrzebują obsługi instruktorskiej. Standardowa grupa liczy maksymalnie 6 osób. W przypadku szkoleń dla grup zorganizowanych, liczebność grupy oraz długość szkolenia ustalamy w zależności od jej potrzeb.

Nasza kadra to zespół profesjonalistów, który możliwie najlepiej zadba o to, by pierwsze kroki stawiane na nartach łączyły w sobie zarówno naukę, jak i rozrywkę, a przy tym były wspaniałą, niezapomnianą przygodą.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Kontakt:

tel.: 790 871 015 Tomasz Krzystyniak

tel.: 793 871 015 Piotr Ziętara

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.