+48 722 223 223

Szkółka narciarska – Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska to jedno z lepiej przystosowanych dla początkujących narciarzy miejsc, położonych w malowniczym otoczeniu najwyższych szczytów Polski. Od Zakopanego oddalona jest zaledwie o 20 km. W Białce znajdziemy sporo świetnie utrzymanych, szerokich oraz łagodnych tras – idealnych do stawiania pierwszych kroków na deskach.

Białka Tatrzańska to stacja o bogatej infrastrukturze narciarskiej, dysponująca nowoczesnymi wyciągami krzesełkowymi. Oprócz tras przeznaczonych dla młodych amatorów, znajdują się tu także stoki dla bardziej wprawionych narciarzy. Dogodne warunki do szusowania sprawiają, że przyjeżdża tu wiele rodzin z dziećmi. Warto wspomnieć także o szerokim zapleczu apres-ski – miłośnicy białego szaleństwa chętnie korzystają tu między innymi z okolicznego, nowoczesnego kompleksu basenów termalnych – Termów Bania.

Przedszkole narciarskie w Białce Tatrzańskiej

Organizujemy szkolenia w formie przedszkola narciarskiego dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Zajęcia prowadzimy w grupach 6-osobowych. Dostępne tu stoki są szerokie i utrzymane w doskonałej kondycji – systematycznie naśnieżane, dobrze oświetlone i ratrakowane. Bezpieczne rozmieszczenie szerokich tras decyduje zaś o pełnym bezpieczeństwie młodych, początkujących narciarzy.

Biłaka Tarzańska - Przedszkole narciarskie

Najmłodsi uczestnicy wyjazdów narciarskich mogą skorzystać z opieki animatorki. W przypadku chwilowej niedyspozycji dziecka, zapewni mu ona zarówno opiekę, jak i zabawę. Dzięki temu, niezależnie od kondycji młodego narciarza, rodzice będą mogli swobodnie spędzać czas na stoku lub wypoczywać. Najmłodsi będą zaś w dobrych rękach.

Szkoła narciarska w Białce Tatrzańskiej

Nieco starszym dzieciom, w wieku od 6 do 12 lat, oferujemy zajęcia szkółki narciarskiej. Każde grupowe szkolenie zwieńczone jest zawodami, w których młodzi uczestnicy nagradzani są medalami i dyplomami.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, w tym tzw. białych szkół, które poszukują obsługi instruktorskiej. Standardowa grupa szkoleniowa liczy maksymalnie 6 osób. W przypadku szkoleń dla grup zorganizowanych, liczba uczestników oraz czas trwania szkolenia ustalane są w zależności od potrzeb grupy.

Wykwalifikowany zespół instruktorów zadba o to, by możliwie najlepiej wyszkolić młodych narciarzy, a pierwsze chwile na nartach z pewnością pozostawią wyjątkowe wspomnienia.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Kontakt:

tel.: 790 871 015 Tomasz Krzystyniak

tel.: 793 871 015 Piotr Ziętara

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.