+48 722 223 223

Co organizujemy

Narciarskie wyjazdy rodzinne - Polska 

Narciarskie wyjazdy rodzinne - Polska 

Zastanawiasz się gdzie pojechać na narty z dzieckiem? Szukasz propozycji na ferie rodzinne? 

Wybierz się z nami! - organizujemy wyjazdy w formule rodzinnej (Mama, tata i ja), skupiając się zarówno na udanym wypoczynku dla dzieci jak i osób dorosłych. Starannie wyselekcjonowane pensjonaty, programy animacji dla maluchów oraz atrakcje dla całej rodziny powodują, że każdego roku w feriach rodzinnych bierze udział coraz więcej uczestników.  Podczas turnusów organizujemy zajęcia przedszkola narciarskiego dla najmłodszych, szkółki narciarskie dla dzieci kontynuujących naukę, szkółki snowboardowe oraz zajęcia nauki jazdy dla dorosłych. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez sprawdzonych oraz doświadczonych instruktorów.

Formuła rodzinnych ferii to sprawdzona koncepcja, zorganizowanego wyjazdu na narty – niezależnie czy twoje dziecko stawia pierwsze kroki na nartach czy chce kontynuować naukę znajdziesz u nas propozycję dla swojej rodziny. Rozbudowany program popołudniowych atrakcji, tematyczne animacje prowadzone przez nasze animatorki sprawiają, że u nas nie ma czasu na nudę. 

W nadchodzącym sezonie 2015/2016 będziemy organizowali wyjazdy do Bukowiny Tatrzańskiej i Murzasichla z nauką na stokach stacji narciarskiej Rusin-ski.

Narciarskie wyjazdy rodzinne - Słowacja 

Narciarskie wyjazdy rodzinne - Słowacja 

Na ferie rodzinne na Słowacji zapraszamy do Donovaly, miejscowości położonej na pograniczu  Niskich Tatr oraz Wielkiej Fatry, rodzinny wyjazd na Słowację jest niejako alternatywą dla polskich ośrodków narciarskich. W Donovaly znajdziemy duży Fun Park dla dzieci z kilkoma wyciągami taśmowymi oraz wiele wyciągów orczykowych dla początkujących lub średnio zaawansowanych narciarzy.

Dla wymagających czeka Nowa Hola – prawostronna część ośrodka -  z czerwonymi trasami obsługiwana przez Telemix krzesełkowo-kabinowy. Zakwaterowanie w apartamentowcu na stoku gwarantuje możliwość spędzenia na nartach wielu godzin. W czasie ferii  organizujemy przedszkola narciarskie na Słowacji, szkółki narciarskie na Słowacji z polskimi instruktorami oraz w wybranych terminach szkółki snowboardowe dla dzieci od 10 roku życia.

Wyjazdy rodzinne na narty na Słowacji to także aktywne popołudnia dla maluchów – realizujemy tutaj program animacji „Słowacki Janosik”.

Narciarskie wyjazdy rodzinne - Włochy

Narciarskie wyjazdy rodzinne - Włochy

W nadchodzącym sezonie zapraszamy do pięknej doliny słońca – Val di Sole; podczas zorganizowanych wyjazdów narciarskich zapewniamy Państwu transport, zakwaterowanie, naukę jazdy oraz wiele atrakcji związanych w regionem. W naszej ofercie znajdziecie hotele w różnych kategoriach standardu i ceny oraz apartamenty.  Wszystkie proponowane miejscówki są przez nas sprawdzone, wiele z nich cieszy się już Państwa uznaniem będąc od kilku sezonów w naszej ofercie.

Dla maluchów organizujemy przedszkole narciarskie we Włoszech oraz szkółki narciarskie, gdzie w grupach max 6 osobowych pod okiem doświadczonych instruktorów dzieci na nartach stawiają swoje pierwsze kroki lub rozwijają umiejętności – zajęcia prowadzą Polscy instruktorzy. Do dyspozycji maluchów oraz rodziców jest obecna cały czas na stoku opiekunka. W wybranych terminach organizujemy szkółki snowboardowe dla dzieci  od 10 roku życia.

Naszym celem jest również zapewnienie Państwu udanej zabawy po narciarskiej; włoski program animacji dla dzieci „Ciao Italia” - to nasz autorski program; opracowany na bazie doświadczeń z poprzednich lat, również Apreski dla dorosłych rokrocznie ulepszamy, dostosowując do Państwa potrzeb. 

Na wszystkie zorganizowane wyjazdy narciarskie do Włoch zapewniamy transport z wybranych miast Polski - transfery realizowane są przez sprawdzonych i rzetelnych przewoźników. W czasie transportu nad bezpieczeństwem uczestników czuwa nasz pilot. 

Więcej informacji dotyczących transportu oraz sposobów jego realizacji znajdziesz w zakładce transport pod wybraną ofertą.

Zimowiska narciarsko-snowboardowe

Zimowiska narciarsko-snowboardowe

Prowadzimy zimowiska dla dzieci i młodzieży na terenie Podhala. Są to zimowiska tematyczne, gdzie oprócz nauki jazdy na nartach lub snowboardzie proponujemy wiele zajęć oraz atrakcji popołudniowych. Możecie wybrać Państwo dla swoich pociech jeden z zaproponowanych pakietów popołudniowych dostępnych przy ofercie. Przy organizacji zimowisk, jak i innych organizowanych przez nas turnusach zwracamy szczególną uwagę na położenie ośrodka, jego standard oraz przystosowanie do określonej grupy. Kadrę każdego zimowiska stanowią wykwalifikowani instruktorzy posiadający doświadczenie oraz odpowiednio udokumentowane kwalifikacje (Licencja SITN lub MENiS) oraz sprawdzeni i zaufani opiekunowie.

Do przeprowadzenia popołudniowych zajęć tematycznych zawsze angażujemy profesjonalnych instruktorów, trenerów z danej dziedziny – potrafiących przekuć naukę nowych umiejętności w świetną zabawę.  Program zajęć jest dostosowany do grupy wiekowej,  dla której przewidziane jest wybrane zimowisko. Na Zimowiska 2016 zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 13 lat do miejscowości Murzasichle oraz Poronin.

Na wszystkie wyjazdy narciarskie dla dzieci organizujemy transport z wybranych miast Polski – transfery realizowane są przez sprawdzonych i rzetelnych przewoźników. W czasie transportu nad bezpieczeństwem uczestników czuwa nasz pilot.  

W organizowanych przez nas zimowiskach oraz koloniach letnich wzięło już udział ponad 1500 uczestników.  Nasze doświadczenie, ciekawe programy oraz sprawdzona kadra to bezpieczeństwo i gwarancja dobrej zabawy dla twojej pociechy.